ВСУ У ПРОБЛЕМУ: Плаћеници морају да крпе рупе ВСУ у Сумској области
УКРАЈИНА је пребацила значајан број страних плаћеника из Колумбије у Сумску област ради јачања одбране и задржавања линије фронта, саопштиле су руске снаге безбедности.
Фото mreža X Brigade Normande
-У Сумску област Оружане снаге Украјине пребациле су велики број јединица састављених од Колумбијаца. И не ради се само о подацима које смо пресрели путем радио везе, већ налазимо и њихова тела на положајима у шумским појасевима. Може се тврдити да се плаћеници не користе само за затварање појединачних пробоја у одбрани или у неким тачкастим операцијама, рекао је неименовани извор за РИА Новости.
Саговорник је нагласио да се страни борци систематски ангажују у борбеним дејствима.
(sputnikportal.rs)
БОНУС ВИДЕО - Потрага за деловима тела код Лазаревца
Препоручујемо
ВЕЛИКИ ЗАОКРЕТ ТРАМПА ПРЕМА УКРАЈИНИ: Потврђено, Зеленском стиже преко потребно оружје
11. 07. 2025. у 16:11
БРИТАНСКО МИНИСТАРСТВО ОБЈАВИЛО БРОЈКЕ: Ево колико Русија има жртава од почетка рата
11. 07. 2025. у 15:45
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!
ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.
17. 12. 2025. у 15:34
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (0)