"ЗЕЛЕНСКИ МОРА ДА СХВАТИ" Орбан: Мађарска неће да падне на колена пред Украјином
13. 06. 2025. у 10:17
ПРЕМИЈЕР Мађарске Виктор Орбан изјавио је данас да Украјина не може да обавеже Мађарску да подржи њено чланство у Европској унији.
Повезане вести
"МАЂАРСКА ЈЕ МЕТА ДАНИМА" Орбан Украјини: Прешли сте границу
УКРАЈИНСКО руководство је прешло границу, нисмо тражили сукоб, а ипак је Мађарска мета већ данима, рекао је данас премијер Виктор Орбан.
28. 01. 2026. у 09:17
"УКРАЈИНА НАС ГЛЕДА КАО ПРЕПРЕКУ, ЖЕЛЕ ДА НАС СКЛОНЕ С ПУТА" Орбан се противи слању мађарског новца Кијеву
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан рекао је данас да се противи чланству Украјине у ЕУ, као и слању средстава Мађарске за помоћ Кијеву.
24. 01. 2026. у 07:37
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
"ТО ПРЕВАЗИЛАЗИ ДЕЧЈЕ БАЈКЕ" Орбан: Грађане западне Европе замајавају измишљотинама да ће Русија платити Кијеву репарације
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан рекао је да га чуде они у Европи који верују у бајке политичара о репарацијама које ће Русија наводно исплатити и не буне се против оних који шаљу милијарде од њихових пореза у Украјину.
16. 01. 2026. у 11:14
МАЂАРСКА ОДБАЦИЛА ПЛАН ЕУ О УКРАЈИНИ Орбан: Кијев тражи ресурсе за наредних десет година који би Мађарску задужили деценијама
ПРЕМИЈЕР Мађарске Виктор Орбан изјавио је данас да би ресурси које Украјина тражи за наредних 10 година могли да покрију исплату свих пензија у Мађарској наредних 40 година или све субвенције за породичну подршку наредних 60 година.
08. 01. 2026. у 10:49
Најновије из рубрике
ЕКСПЛОЗИЈЕ И ПУЦЊАВА КОД СКЛАДИШТА УРАНИЈУМА! Бљесак светлости обасјао небо изнад ваздухопловне базе на аеродрому (ВИДЕО)
ПРЕМА сведочењима очевидаца које преноси агенција Синхуа, у раним јутарњим сатима у околини Међународног аеродрома "Диори Хамани" у Нијамеју, главном граду Нигера, чули су се пуцњи и снажне експлозије.
29. 01. 2026. у 10:21
"МАЛО САМ ОПТИМИСТИЧНИЈИ": Огласио се Расмунсен након разговора са САД о Гренланду
РАЗГОВОРИ између Данске, Гренланда и Сједињених Америчких Држава о том арктичком острву, који су одржани у среду, прошли су добро и у конструктивној атмосфери, изјавио је данас дански министар спољних послова Ларс Локе Расмусен.
29. 01. 2026. у 10:02
ШТА ЋЕ СЕ ДОГОДИТИ АКО ТРАМП НАПАДНЕ ИРАН: Ово су могући сценарији
ЧИТАВ свет са будном пажњом гледа у правцу Ирана јер делује да је Доналд Трамп на ивици да изда наредбу да његове снаге отпочну напад.
29. 01. 2026. у 09:58
ПРОНАЂЕНО ТЕЛО ДЕЧАКА (14) ПОРЕД ЈЕЗЕРА: Имао видљиве повреде
ТЕЛО дечака (14) пронађено је у среду поподне поред језера Валџе, на јужној периферији града Дормагена. Полиција не искључује могућност да је реч о убиству, а истрага је у току.
29. 01. 2026. у 09:46
ПОЧЕЛИ ПРЕГОВОРИ ОКО ГРЕНЛАНДА: Фокус на безбедност и америчко присуство на острву
ЗВАНИЧНИЦИ Сједињених Америчких Држава, Данске и Гренланда започели су преговоре у циљу решавања дипломатске кризе изазване претњама америчког председника Доналда Трампа у вези са преузимањем контролом над острвом у саставу Краљевине Данске, саопштило је у среду данско Министарство спољних послова.
29. 01. 2026. у 09:07
Коментари (0)