ЧЕТИРИ ЖЕНЕ ТУЖИЛЕ ЕНДРУ ТЕЈТА: Тврде да их је инфлуенсер излагао физичком или сексуалном злостављању

Novosti online

15. 04. 2025. у 17:13

ИНФЛУЕНСЕР Ендру Тејт се суочава са грађанском парницом због оптужби да је четири жене излагао физичком или сексуалном злостављању, саопштено је данас из Врховног суда у Лондону.

ЧЕТИРИ ЖЕНЕ ТУЖИЛЕ ЕНДРУ ТЕЈТА: Тврде да их је инфлуенсер излагао физичком или сексуалном злостављању

Фото: Принтскрин/Твитер/@Cobratate

На данашњем саслушању у Врховном суду судија Ричард Армстронг рекао је да четири тужиоца "траже одштету која ће вероватно достићи шестоцифрен износ", преноси Скај Њуз.

Две жене тврде да су биле у интимној вези са контроверзним утицајним инфлусенсером и бившим професионалним кик-боксеом, док су друге две радиле за његов онлајн вебкам бизнис у периоду између 2013. и 2015. године када их је Тејт (38) наводно физичку или сексуално злостављао.

Једна од њих тврди да је Тејт ухватио за грло, напао и уперио пиштољ у њено лице говорећи "радићеш како ти кажем или ћеш платити високу цену".

Суд је саопштио да би суђење по овим тужбама могло бити одржано почетком 2027. године и да би могло трајати три недеље.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

РУС ПРИРЕДИО НЕВИЂЕН СКАНДАЛ: Колеге тенисери не могу да верују да се овако понашао! (ВИДЕО)