ДВА ПУТА У ШЕСТ ДАНА: Рубио се огласио о контактима Вашингтона и Кијева
ВАШИНГТОН је у сталном контакту са Украјином по питањима решавања сукоба, изјавио је амерички државни секретар Марко Рубио.

Фото Танјуг/Ап
Он је као пример навео телефонски разговор председника САД Доналда Трампа и Владимира Зеленског, састанак Зеленског са министром финансија САД Скотом Бесеном и потпредседником Џеј Ди Венсом.
Рубио је такође рекао да је разговарао са украјинским министром спољних послова два пута у протеклих шест дана.
- Једноставно је погрешно рећи да не комуницирамо с њима - рекао је он.
Препоручујемо

НОВИ ШАМАР ЗЕЛЕНСКОМ ИЗ ВАШИНГТОНА: Захтев украјинског лидера нереалан за САД
25. 02. 2025. у 20:06 >> 20:09

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)