ОВО ЈЕ МУШКАРАЦ ЗА КОЈИМ ТРАГА ЦЕЛА БиХ: Полиција на ногама, Емир се сумњичи да је убио супругу и сина

13. 02. 2025. у 08:41

ПОЛИЦИЈА у БиХ трага за Емиром Селимовићем, који је осумњичен да је синоћ убио супругу Инелу и 13-годишњег сина у Калесији, пише Klix.ba.

ОВО ЈЕ МУШКАРАЦ ЗА КОЈИМ ТРАГА ЦЕЛА БиХ: Полиција на ногама, Емир се сумњичи да је убио супругу и сина

Foto: Društvene mreže

Није познато да ли је Селимовић за којим полиција трага наоружан.

Незванично је за Klix.ba потврђено да је смрт настала гушењем те се сумња да је Селимовић несретну Инелу удавио, а дете угушио.

- Полицијски службеници Управе полиције МУП ТК, ПС Калесија су синоћ поступајући по пријави и уз одобрење кантоналног тужиоца и судије Општинског суда изврсили насилни улазак у стан у Калесији, где су том приликом затекли беживотна тела жене и детета. На месту догађаја увиђајем је руководио дежурни кантонални тужилац по чијем налогу полицијски службеници Сектора криминалистицке полиције Управе полиције МУП ТК предузимају даљње радње - рекла је Аднана Спречић, портпаролка МУП-а ТК.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Кардиохирург упозорио: Ова храна гора је за ваше здравље од пушења и скраћује вам живот

Кардиохирург упозорио: Ова храна гора је за ваше здравље од пушења и скраћује вам живот"

КАРДИОВАСКУЛАРНИ хирург са више од 25 година искуства, који је и сам преживео срчани удар, издао је озбиљно упозорење о свакодневним намирницама. Истиче како је ултрапрерађена храна један од водећих узрока преурањене смрти, опаснија чак и од дувана.

05. 05. 2026. у 14:46

Коментари (0)

„Љубинко и Десанка“ на сцени Фондације Mozzart: Цекић, Вулановић и Бандовић у Шушљиковој режији о блискости која недостаје