ПОГЛЕДАЈТЕ: ЗЕМЉОТРЕС УНИШТИО БИСЕР МЕДИТЕРАНА: Нестала једну од најпознатијих плажа на Санторинију (ВИДЕО)

НИЗ земљотреса који су протеклих дана погодили Санторини и оближња грчка острва довели су до одрона на једној од најпознатијих плажа, Црвеној плажи.

ПОГЛЕДАЈТЕ: ЗЕМЉОТРЕС УНИШТИО БИСЕР МЕДИТЕРАНА: Нестала једну од најпознатијих плажа на Санторинију (ВИДЕО)

Фото: АП

Плажа, позната по упечатљивом црвеном песку и вулканским стенама сада је затворена.

На снимцима објављеним на друштвеним мрежама виде се клизишта и камење које падају низ литице.

До Црвене плаже, до које се раније могло доћи из археолошког налазишта Акротири, сада се може искључиво бродом.

Овако је плажа изгледала пре потреса.

Потреси се настављају, а власти позивају становнике и посетиоце да остану на опрезу, страхујући од даљих потреса у наредним данима.

(sputnikportal.rs)

БОНУС ВИДЕО - ПИЈАН ВОЗИО 200 НА САТ ПО СУРЧИНУ: Пресретачи зауставили џип канадских таблица

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

ФИНАЛЕ ПРЕ ФИНАЛА: Мбапе против Јамала у највећем блокбастеру Светског првенства до сада!