ЦРНОГОРСКЕ ФАНТАЗМАГОРИЈЕ О УЛАСКУ У ЕУ: Стигао одговор Милатовићу из Владе

Novosti online

17. 12. 2024. у 15:48

МИНИСТАР европских послова Црне Горе Маида Горчевић поручила је данас шефу црногорске државе Јакову Милатовићу да јој је жао што он као председник, због личне и политичке сујете, нема капацитет да препозна успехе Владе на пољу ЕУ интеграција.

ЦРНОГОРСКЕ ФАНТАЗМАГОРИЈЕ О УЛАСКУ У ЕУ: Стигао одговор Милатовићу из Владе

Фото: Принтсцреен/Јутјуб

Горчевић је реаговала на оцену Милатовића да је затварање три преговарачка поглавља резултат који је “испод очекивања”.

- За само годину дана, након добијеног ИБАР-а, затворили смо три поглавља, за шта је претходним администрацијама било потребно 12 година. Подсећам председника колико је погрешно да процес ЕУ интеграција доживљава као партикуларни интерес било које политичке опције, уместо да се ради о општем друштвеном циљу којем би он требало да помаже, а не да подрива - написала је Горчевић на платформи Икс.

Горчевић је у објави поручила и да свакодневно преузимање улоге дежурног критичара свега што Влада ради, не пристоји једном председнику.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ВРЕМЕ ЈЕ И ЗА ОДЛАСКЕ: Звезда остала без голмана