ЗАВРШИО ОСМИ РАЗРЕД СА 88 ЛЕТА: Човек након 67 година положио градиво са одличним успехом
БРИТАНАЦ Реја Ивли, пензионер стар 88 година, положио је после 67 година, са одличним успехом, осми разред музичке школе, одсек за клавир.
Фото:Пиксабеј
- Изненађен сам што је моја прича привукла толико пажње и толико публицитета, јер има толико вести о другим проблемима, ратовима, наравно и о политичкој ситуацији у Америци - рекао је за лондонски дневник Реј Ивли.
БОНУС ВИДЕО: ПОЧИЊУ ИСПЛАТЕ ПЕНЗИЈА ЗА ОКТОБАР: Ево када ће лећи прве уплате
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
СТИЖУ ОБЕЋАНА ПОВЕЋАЊА: Увећава се и најнижа пензија, накнада за туђу негу, општи бод
01. 12. 2024. у 15:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
Коментари (0)