ИЗРАЕЛ ИЗВРШИО НОВИ ВАЗДУШНИ УДАР: Либански премијер поздравио примирје
ЛИБАНСКИ премијер Наџиб Микати поздравио је вечерас договор о примирју између Израела и Хезболаха, саопштено је из његовог кабинета, док су се израелски удари на Бејрут наставили и после договореног примирја, јавља Ал Џазира.

Фото Танјуг/АП/ИДФ
Саопштење је дошло непосредно након што је председник САД Џозеф Бајден објавио да је дошло до договора о прекиду ватре, који ће ступити на снагу сутра у 4.00 ујутру по локалном времену, пренела је Ал Џазира.
Микати је раније апеловао на међународну заједницу да "брзо делује" како би се зауставила "израелска агресија и применио моменталан прекид ватре".
Ал Џазира наводи да је дошло до ваздушних удара Израела одмах након што је Бајден говорио о прекиду ватре, а мета је била стан у области Кандак ал-Гамик у Бејруту.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - РУСИ ПОКАЗАЛИ СНИМАК: Дрон камиказа уништио хаубицу француске производње

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)