ЗЕЛЕНСКИ НЕПОЖЕЉАН Словачки посланици бојкотовали обраћање председника Украјине: Политика мржње према русији води свет ка сукобу
ПОСЛАНИЦИ Европског парламента из странке Смер-СД (Смер – социјалдемократија), коју предводи словачки премијер Роберт Фицо, бојкотовали су говор Владимира Зеленског, рекао је европски посланик Лубош Блага.

Фото: AP Photo/Laurent Cipriani
Видео-укључење Зеленског емитовано је у уторак у Европском парламенту.
- Странка Смер-СД (Смер – социјалдемократија), заступљена у Европском парламенту, одлучила је да бојкотује данашњи говор Владимира Зеленског - навео је Блага у видео-поруци коју је објавио на свом телеграм каналу.
У Европском парламенту заступљено је пет чланова странке Смер-СД (Смер – социјалдемократија), међу којима и Лубош Блага.
- Уверен сам да политика мржње коју Зеленски води према Русији води нас, цео свет, ка нуклеарном сукобу - додао је он.
Блага је такође критиковао прогон опозиције у Украјини и назвао режим Зеленског ауторитарним, оптужујући га да је он узрок због кога и даље умиру људи.
- Када желим да гледам доброг комичара, радије пустим Мистера Бина - закључио је Блага.
(рт.рс)
БОНУС ВИДЕО: РУСИ НА ПОЗИЦИЈИ: Виђени тенкови у Курској области
Препоручујемо


ЗАХАРОВА РЕАГОВАЛА НА ЧЕСТИТКУ ЗЕЛЕНСКОГ ТРАМПУ ''Умиљато јагње две овце сиса''
06. 11. 2024. у 13:05

ОВА МАЈКА ЈЕ ПОСЕБНА: Разлог су њена деца, а ево и зашто (ВИДЕО)
ОНИ су Илија, Јована и Василије Хаџи-Пурић, полазници Центра за таленте "Никола Тесла".
10. 09. 2025. у 12:13 >> 20:43

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

УЖАС - ДА СЕ ПРЕВРНЕ ЖЕЛУДАЦ: Упали где производе крофне намењене ЦГ приморју - затекли су ХОРОР сцене (ВИДЕО)
Крофне су за многе једна од најпознатијих и најомиљенијих посластица на свету, али после гледања снимка који нам стиже из Црне Горе питање је како ћете убудуће гледати на оне куповне.
13. 09. 2025. у 17:03 >> 17:10
Коментари (0)