ДА ЛИ ЋЕ ОН БИТИ ШЕФ АМЕРИЧКИХ ШПИЈУНА? Конгресмен главни кандидат за новог директора ЦИА у Трамповој администрацији

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

09. 11. 2024. у 20:15

БИВШИ амерички конгресмен Џон Ретклиф први је кандидат за новог директора ЦИА у администрацији новоизабраног америчког председника Доналда Трампа, пренео је ЦБС позивајући се на неколико извора.

ДА ЛИ ЋЕ ОН БИТИ ШЕФ АМЕРИЧКИХ ШПИЈУНА? Конгресмен главни кандидат за новог директора ЦИА у Трамповој администрацији

Фото Танјуг/АП

Ретклиф је био директор обавештајне националне агенције током Трамповог првог мандата, у периоду од 2017. до 2021. године, наводи ББЦ.

Раније се помињао Мајк Помпео као кандидат за министра одбране.

Тренутно, на челу ЦИА се налази Вилијам Бернс.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

БЕЗБОЛНЕ ОПЕРАЦИЈЕ У БУДНОМ СТАЊУ: Здравствени центар Прокупље добио најсавременији апарат за регионалну анестезију