ЦНН ТВРДИ: Вашингтон не верује да ће Нетањаху окончати сукоб пре избора

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

27. 10. 2024. у 19:37

ВАШИНГТОН не верује да израелски премијер Бенјамин Нетанјаху планира да оконча сукоб на Блиском истоку пре америчких председничких избора 5. новембра.

ЦНН ТВРДИ: Вашингтон не верује да ће Нетањаху окончати сукоб пре избора

Фото: Танјуг/АП/илустрација


Ово преноси ЦНН.

-Амерички званичници не верују да израелски премијер Бенјамин Нетанјаху види много смисла у окончању својих операција на више фронтова пре избора, наводи се у материјалу.

Поред тога, званичници верују да Нетанјаху види републиканског кандидата Доналда Трампа као блиског савезника. Истиче се да су се током протеклих недеља више пута јављали.

Раније је Генералштаб иранских оружаних снага саопштио да је Израел користио ирачку територију „коју контролишу Сједињене Државе“ за напад на Иран.

russian.rt.com

БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су данас урадили навијачи у Хрватској - и тиме се хвале (ФОТО)