КАРЛОВАЧКА ПОЛИЦИЈА: Ухапсила хрватског и турског држављанина због кријумчарења људи

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

27. 10. 2024. у 18:21

КАРЛОВАЧКА полиција ухапсила је хрватског држављанина који је превозио мигранте који су незаконито ушли у Хрватску, а у одвојеној акцији ухапшен је и држављанин Турске због истог прекршаја, преносе данас хрватски медији.

КАРЛОВАЧКА ПОЛИЦИЈА: Ухапсила хрватског и турског држављанина због кријумчарења људи

Фото: Принтскрин/Јутјуб/МУП ХР

Полиција је на подручју општине Војнић 24. октобра зауставила аутомобил загребачких регистарских ознака којим је управљао 45-годишњи хрватски држављанин, а контролом је утврђено да је превозио стране држављане који су незаконито ушли у Хрватску, пренела је Хина.

У ранијој акцији, полиција је крајем септембра на подручју Карловца покушала да заустави аутомобил босанско-херцеговачких таблица, али возач се испрва није зауставио на знакове полицијских службеника, да би потом ипак стао, након чега је контролом утврђено да су у возилу страни држављани који су на незаконит начин прешли хрватску границу.

Полицијска управа карловачка спровела је криминалистичко истраживање над 52-годишњим држављанином Турске.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су данас урадили навијачи у Хрватској - и тиме се хвале (ФОТО)