ПУЦЊАВА У АМЕРИЦИ: Полиција усмртила жену која је претила и пуцала на полицајце после судара

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

12. 10. 2024. у 18:03

ПОЛИЦИЈА у америчкој савезној држави Оклахоми усмртила је жену која је пуцала и претила полицајцима после судара, саопштиле су данас локалне власти.

ПУЦЊАВА У АМЕРИЦИ: Полиција усмртила жену која је претила и пуцала на полицајце после судара

Фото Танјуг/АП/Frank Bowen IV

Званичница полиције Валери Литлџон рекла је да је жена већ била осумњичена за ранију пуцњаву, пренео је АП.

-На место судара који је жена изазвала стигло је седам припадника полиције који су покушали да разговарају са њом, али је она отворила ватру и претила им, навела је званичница.

Она је додала да за сада није јасно да ли је жена циљала у неког, или је пуцала у ваздух.

Нико од полицајаца није повређен у инциденту, а власти ће прегледати снимке са камера које на себи носе полицајци да би утврдили све околности.

Полицајци који су учествовали у инциденту биће на плаћеном одсуству док се истрага не заврши.

Танјуг

БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута