РАЗГОВОР ДВА ПРИЈАТЕЉА: Путин честитао рођендан Лукашенку
РУСКИ председник Владимир Путин је током телефонског разговора честитао 70. рођендан белоруском колеги Александру Лукашенку

FOTO: AP/Tanjug
Подсећамо, председник Белорусије Александар Лукашенко посетио је Београд за време НАТО агресије 1999. године, где га је на аеродрому лично дочекао тадашњи председник Слободан Милошевић.
Представници НАТО-а нису гарантовали безбедност председнику Лукашенку, упозорили су га само неколико минута пре полетања да је непожељан у Савезној Републици Југославији, упркос томе његова храброст и срчаност су преовладали.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)