ШОКАНТНО ПРИЗНАЊЕ ХЕЗБОЛАХА: Због њих нису смели да ударе на Израел
УДАР либанског покрета Хезболах на Израел, у знак одговора за убиство команданта војног крила покрета Фуада Шукра одложен је из више разлога, укључујући преговоре о прекиду ватре у Појасу Газе.
Фото: Принтсркин
Ову изјаву је дао лидер Хезболаха Хасан Насрулах, а говор је пренео ТВ канал Ал Манар.
- Цео покрет је био спреман да одговори одмах након убиства Фуада Шукра, али смо разумели да се Израел и његов савезник Сједињене Државе припремају за наш одговор у том тренутку, а журба би у таквим околностима значила и пропуштање да се преговорима у Гази пружи шанса - најавио је Насралах.
Он је додао да је Хезболах одлучио да делује одвојено од осталих својих савезника, на основу "сопствених разматрања, која ће бити откривена касније".
(Курир)
БОНУС ВИДЕО: ПАКИСТАН ЛАНСИРАО ПРВУ БАЛИСТИЧКУ РАКЕТУ - Пројектил опремљен јединственим навигационим системом
Препоручујемо
НЕТАНЈАХУ ПРЕТИ НОВИМ РАТОМ: Данашњи превентивни удари на Хезболах нису “крај приче”
25. 08. 2024. у 17:41
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)