МОСКВА ВЕЋ НАРУЧИЛА ИРАНСКЕ РАКЕТЕ? Да ли се Руси обучавају на новим ракетним системима Фатх-360 (ВИДЕО)
10. 08. 2024. у 15:38
НЕКОЛИКО западних обавјештајних извора је 9. августа 2024. за Ројтерс навело да се руско војно особље обучава у Ирану да користи систем балистичких ракета блиског домета Фатх-360.
Повезане вести
ПАНИКА У КИЈЕВУ НАКОН ОВЕ ПРЕТЊЕ! Стиже бруталан одговор Москве: Употребићемо моћније оружје, последице ће бити страшне!
АКЦИЈЕ Украјине довешће до тога да Русија почне да изводи снажније узвратне ударе, оценио је председник Државне думе Вјачеслав Володин.
18. 06. 2026. у 21:45
АРСЕНАЛ ОД КОГ ДРХТИ БЛИСКИ ИСТОК! Ово је моћно руско оружје које стиже за иранске "Сухоје" (ДЕТАЉИ/ВИДЕО)
ИЗВЕШТАЈИ су се поново појавили на западним и руским друштвеним мрежама у којима се тврди да би Русија могла да испоручи Ирану 327 вођених ракета које се лансирају из ваздуха.
08. 06. 2026. у 20:45
КИЈЕВ И ВАШИНГТОН СВЕ ЗНАЈУ! Шокантне тврдње ВСУ да ће недељу дана раније знати где и чиме ће их Руси напасти
УКРАЈИНСКЕ и америчке обавештајне агенције прате акције руске војске, тако да ће бити упознате са планираним масовним ударима недељу дана унапред.
27. 05. 2026. у 06:33
СУ-35С ЈЕ НОЋНА МОРА УКРАЈИНЕ: Руски господар неба открива и елиминише циљеве које нико не види (ВИДЕО)
РУСКИ вишенаменски ловци Су-35С уништавају беспилотне летелице на великим удаљеностима, изводе прецизне ударе и откривају положаје противника далеко од линије борбеног контакта, изјавио је пилот Су-35С Ваздушно-космичких снага Русије, преносе РИА Новости.
26. 05. 2026. у 16:15
РУСКЕ НУКЛЕАРНЕ СНАГЕ НА МАНЕВРИМА: Ракетни пук са пројектилима Јарс у Сибиру
РУСИЈА је спровела нуклеарне вежбе у Сибиру. Оне су укључивале вежбање маневара са интерконтиненталним балистичким ракетама Јарс које носе нуклеарне бојеве главе саопштило је руско Министарство одбране.
02. 04. 2026. у 18:45
Најновије из рубрике
ПАКЛЕНЕ МУКЕ ЗА РУСЕ НА КРИМУ: Украјинци уништавају срце руске моћи - Брутални удари разарају полуострво (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге беспилотних система наставиле су своју кампању дронова изнад Крима 19. јуна и током ноћи 20. јуна, нападајући енергетска постројења на полуострву, известили су украјински званичници.
21. 06. 2026. у 00:01
АСАД ОТИШАО, ПОВАМПИРИЛА СЕ ИСЛАМСКА ДРЖАВА: Бруталан напад зграду Министарства одбране у Сирији - Има погинулих војника
ТЕРОРИСТИЧКА покрет Исламска држава (ИСИС) преузео је данас одговорност за напад у близини града Манбиџ у североисточној сиријској провинцији Алеп, у којем су, према саопштењу сиријског Министарства одбране, погинула два војника.
20. 06. 2026. у 23:42
ИРАНСКА ДЕЛЕГАЦИЈА И ЏЕЈ ДИ ВЕНС КРЕНУЛИ ПУТ ШВАЈЦАРСКЕ: Наелектрисане стране доносе ратно расположење
ПОРТПАРОЛ иранског Министарства спољних послова Есмаил Багеи саопштио је данас да је иранска делегација "Минаб 168" отпутовала је у Швајцарску како би извршила притисак на Сједињене Америчке Државе да испуне своје обавезе према Меморандуму о разумевању (МоУ), посебно обавезу да осигурају да Израел престане са нападима на Либан. Потпредседник САД Џеј Ди Венс отпутовао је из базе Ендруз ка Луцерну у Швајцарској, где би требало да учествује у преговорима са Ираном, јавио је ЦНН.
20. 06. 2026. у 23:20
НАША "САНКЦИЈА" ПОГАЂА РУСЕ И НА 2000 КИЛОМЕТАРА, ГАЂАЋЕМО И НА 3000: Зеленски открио паклени план одмазде због "Орешника"
ПРЕДСЕДНИК Украјине Владимир Зеленски изјавио је да су украјинске „санкције“ дугог домета стигле до руске Тјуменске области, више од 2.000 километара од украјинске границе.
20. 06. 2026. у 23:13
УКРАЈИНА ЋЕ ГАЂАТИ ЦИЉЕВЕ У БЕЛОРУСИЈИ? Зеленски загрмео: "Знамо за сваку фабрику која ради за Русију"
ПРЕДСЕДНИК Украјине Володимир Зеленски изјавио је данас да Украјина располаже информацијама о фабрикама у Белорусији које, како тврди, учествују у подршци руским војним операцијама у рату против Украјине.
20. 06. 2026. у 22:43
Коментари (0)