ОПАСНОСТ ОД НАСУКАВАЊА: У Румунији се бележи низак водостај Дунава
У РУМУНИЈИ се у последње време бележи низак водостај Дунава због чега постоји опасност од насукавања бродова, саопштила је данас Управа за доњи Дунав у Галату (АФДЈ).
Фото Танјуг/АП
У саопштењу се наводи да су тренутно, на делу Дунава којима управља АФДЈ, између 375 километра и 237 километра, дубине изнад три метра, пренео је Ађерпрес.
Упућен је захтев бродовима, да у случају насукавања, морају хитно да обавесте капетане лука, као и АФДЈ ради хитне провере преосталих дубина у сектору.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - РУСКИ ТОП ГАН: Пилоти руске северне флоте изводе вежбе изнад Баренцовог мора
Препоручујемо
ОЛИМПИЈСКИ КРУГОВИ НА ЗЕМУНСКОМ КЕЈУ: Париска прича о одрживости и највећих светских догађаја сеже до Србије
02. 08. 2024. у 15:14УН циљ 13
ДЕВОЈКА СПАСЕНА ИЗ ДУНАВА: Срећан епилог драме на купалишту Штранд у Новом Саду
28. 07. 2024. у 18:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.
29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)