ГУВЕРНЕР ТЕКСАСА УПОЗОРАВА: Ако се догоди нови 11. септембар - биће одговорна Камала Харис

Novosti online

02. 08. 2024. у 19:20

СВЕТА дужност председника и потпредседника Сједињених Држава је да заштити земљу од терориста, каже гувернер Тексаса Грег Абот у интервјуу за Фокс њуз.

ГУВЕРНЕР ТЕКСАСА УПОЗОРАВА: Ако се догоди нови 11. септембар - биће одговорна Камала Харис

Камала Харис / Фото ЕПА

Истовремено, Камала Харис, која се кандидује за председника, показала се као потпуни фијаско у заштити националне безбедности, истиче он.

А ако се у земљи догоди терористички напад сличан догађајима од 11. септембра, то ће ићи на душу Камале Харис, упозорава Абот.

- Не знамо колико стотина или хиљада терориста има у нашој земљи јер Бајден/Харисо администрација није успела да обезбеди границу - рекао је он.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ДРАМА У ЗАТВОРУ: Бивши председник легао на под у доњем вешу - 2 сата дуга агонија због саслушања Јун Сук Јеола