ЗБОГ ПОСЛЕДИЦА ЈАКЕ КИШЕ: У Индији погинуло најмање 36 особа, међу којима и двоје деце
НАЈМАЊЕ 36 особа, међу којима и двоје деце, погинуло је данас у клизиштима у јужној индијској држави Керали.
Фото: Танјуг/ AP Photo/ R S Iyer
Званичник задужен за спасавање изјавио је да је акција спасавања отежана јер у тој области нема интернет веза.
Премијер Индије Нарендра Моди разговарао је са главним министром Керале Пинараијем Вијајаном и обећао помоћ погођеном подручју.
Метеоролози и за данас предвиђају јаку кишу у том делу Индије.
БОНУС ВИДЕО: ПРОВАЛА ОБЛАКА У БЕОГРАДУ: Снажно невреме, киша лије улицама
Препоручујемо
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)
ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.
17. 02. 2026. у 20:01
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)