ФБИ СЕ ОГЛАСИО СА НАЈНОВИЈИМ ИНФОРМАЦИЈАМА: Решена мистерија о томе шта је погодило Трампа
ФБИ је саопштио да је бившег председника САД и републиканског председничког кандидата Доналда Трампа током атентата 13. јула у Пенсилванији погодио метак у уво.
Foto: Profimedia
ФБИ у саопштењу наводи да је "оно што је погодило бившег председника Трампа у уво био метак, цео или фрагментован на мање комаде, испаљен из пушке преминулог субјекта", преноси АП.
Саопштење је уследило два дана након што је директор ФБИ Кристофер Реј изјавио да није јасно да ли су Трампове повреде нанете метком, гелером или стаклом.
Атентат на бившег председника извршио је Томас Метју Крукс на предизборном скупу у Пенсилванији 13. јула. Трамп је тада рањен у десно уво, један посетилац митинга је убијен, док су двојица рањени.
БОНУС ВИДЕО:
РУСКИ ФАЈТЕР НАПАДА УКРАЈИНСКЕ ЦИЉЕВЕ: Погледајте Су 25 у акцији
Препоручујемо
КАМАЛА ЋЕ БИТИ ПРЕДСЕДНИК АМЕРИКЕ? Већина Американца жели да види леђа шефу Беле куће
26. 07. 2024. у 22:20
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
МНОГО ЈЕ ЛУДА, БРАТЕ, БЕЖИ! Шабан убеђивао водитеља да не жени певачицу: "Нађи неку фину!"
ПОКОЈНИ краљ народне музике, Шабан Шаулић, био је човек кога су сви обожавали, а многи и дан-данас памте његове савете и критике.
05. 11. 2025. у 10:44
Коментари (0)