БАЈДЕН ИПАК ПОЗВАО ТРАМПА? Покушај убиства прекинуо вишегодишњу шутњу међу ривалима
ИЗВОР који има сазнања о позиву председника САД Џозефа Бајдена бившем председнику Доналду Трампу након атентата описао је разговор између ривала као "добар" и "кратак и пун поштовања.

Фото АП
Два висока званичника Беле куће су слично описали синоћни позив, али су одбили да изнесу детаље о разговору, пренео је Си-Ен-Ен.
Високи званичник Беле куће рекао је да су Бајден и Трамп разговарали касно синоћ телефоном, при чему је Бајден желео да разговара директно са својим ривалом.
Бајден је поновио своју тврдњу да нема места или толеранције за политичко насиље и уверио Трампа да је дао смернице безбедносним агенцијма да спроведу истрагу у потпуности.
Пре синоћњег позива, њих двојица годинама нису разговарали директно.
Они су комуницирали преко модератора током прошломесечне дебате на Си-Ен-Ен-у.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО: ЕКСПЛОЗИЈА НА ИТАЛИЈАНСКОМ ОСТРВУ: Узбуна! Прорадио вулкан Стромболи
Препоручујемо

ОГЛАСИЛА СЕ МЕЛАНИЈА ТРАМП: "Када сам гледала како тај насилни метак погађа мог мужа..."
14. 07. 2024. у 16:53

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)