"АПСОЛУТНО ЈЕ НЕПРИХВАТЉИВО!" Песков се обрушио на Бајдена због вређања Путина

Новости онлајн

12. 07. 2024. у 15:51

ПОРТПАРОЛ Кремља Дмитриј Песков изјавио је данас да је цео свет обратио пажњу на "лапсусе" америчког председника Џоа Бајдена на самиту НАТО-а и назвао "неприхватљивим" начин на који је председник САД говорио о руском председнику Владимиру Путину.

АПСОЛУТНО ЈЕ НЕПРИХВАТЉИВО! Песков се обрушио на Бајдена због вређања Путина

Џо Бајден и Владимир Путин / Фото АП

- Апсолутно је неприхватљиво да један шеф државе са непоштовањем прича о другом шефу државе. То је нешто на шта увек обраћамо пажњу и што је неприхватљиво - рекао је Песков, преноси РИА Новости.

Песков је прокоментарисао то што је Бајден јуче погрешио када је представио украјинског председника Владимира Зеленског као "председника Путина", након чега се одмах исправио.

Кремљ је и раније оптуживао Бајдена да има "непристојне" коментаре о Путину. Бајден је 2021. године у једном интервјуу Путина назвао "убицом", а овог фебруара назвао га је "лудаком", преноси Ројтерс.

БОНУС ВИДЕО:

ЕКСПЛОЗИЈА НА ИТАЛИЈАНСКОМ ОСТРВУ: Узбуна! Прорадио вулкан Стромболи

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ФУДБАЛСКИ АС ПОДРЖАО ИРАН, А ОНДА... Није могао ни да сања шта ће да му се деси због тога