"ГЛАВНА ЈЕ ХАРКОВСКА ОБЛАСТ" Зеленски: Знамо за план руских снага
ПРЕДСЕДНИК Украјине Владимир Зеленски изјавио је да украјинско војно-политичко руководство има информације о обиму руских снага и њиховом плану да пробију одбрану Харковске области, додајући да украјинске одбрамбене снаге пружају отпор руским трупама, преноси Танјуг.

Фото: Танјуг/АП
- Главна је Харковска област. Руске трупе су данас покушале да прошире операције против Украјине - рекао је Зеленски синоћ у видео поруци и истакао да су Оружане снаге Украјине ојачане у правцу Харкова.
- И дуж наше државне границе и дуж целе линије фронта увек ћемо уништавати окупатора тако да осујетимо све руске офанзивне намере - рекао је он, преноси Интерфакс Украјина.
Зеленски је навео да се сада ради све што је потребно да се заштите све позиције, додајући да је истовремено важно да партнери подрже Кијев благовременим снабдевањем.
БОНУС ВИДЕО:
РУСКЕ КАДЕТКИЊЕ НА ПАРАДИ: Погледајте како је једна изгубила ципелу
Препоручујемо

РАТ У УКРАЈИНИ: Руси распалили из "искандера" и уништили "патриот"
10. 05. 2024. у 06:53 >> 18:09

ИЗ БЕЛЕ КУЋЕ ПРИЗНАЈУ: Украјина изгубила иницијативу, Русија има тактичку предност
10. 05. 2024. у 22:51

"НЕЋУ МОЋИ ДА ПРИСУСТВУЈЕМ ДОГАЂАЈИМА" Држава ЕУ забранила Фицу прелет до Москве, траже се алтернативне руте
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо је известио да Естонија није дозволила словачком авиону за Русију да прелети преко њене територије и да се тражи алтернативни пут.
07. 05. 2025. у 21:01

"ТО ЈЕ СКАНДАЛ!" Орбан жестоко ударио на Урсулу фон дер Лајен због Украјине
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан оштро је критиковао председницу Европске комисије Урсулу фон дер Лајен на друштвеним мрежама због позива Украјини да убрза приступање Европској унији.
07. 05. 2025. у 15:26

ПРИВАТНО НАСЕЉЕ: Славни музичар масовно гради на Златибору - комплекс од 17 зграда, а њему и партнеру две куће
"ИМАО сам апартман на Златибору који сам продао и тај новац сам уложио у овај пројекат. Имам викендицу на Кокином Броду, а то је ближе Златару. То је заправо породична кућа, супруга ми је одатле родом. Имам жељу да живим на Златибору. Богу хвала, ауто-пут полако стиже тамо. Дођем данас за Београд, увече свирам, а пошто ми до Ужица треба два сата, сутрадан с породицом кулирам у шуми."
07. 05. 2025. у 19:11
Коментари (0)