УЖАС У ШКОЛИ У ЕНГЛЕСКОЈ: Тинејџер ухапшен након напада на ученика и две одрасле особе

Тањуг

01. 05. 2024. у 18:27

СЕДАМНАЕСТОГОДИШЊИ тинејџер је ухапшен након што је осумњичен за напад разбијеном флашом на ученика и две одрасле особе у средњој школи Бирли у Шефилду у Енглеској, саопштила је полиција.

УЖАС У ШКОЛИ У ЕНГЛЕСКОЈ: Тинејџер ухапшен након напада на ученика и две одрасле особе

Foto: Profimedia

Две одрасле особе су збринуте због лакших повреда, а ученик је такође на прегледу у болници, објавио је Мирор.

Седамнаестогодишњи тинејџер, за кога се сматра да је бивши ученик те школе, ухапшен је због сумње да је покушао убиство и налази се у полицијском притвору, наводи полиција.

Школа је затворена, а преплашени ученици сакрили су се испод клупа након што се активирао аларм у школи.
 

БОНУС ВИДЕО: ЗАЈЕДНИЧКА ВЕЖБА - Филипини, САД и Француска у Западном филипинском мору

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

РУС ПРИРЕДИО НЕВИЂЕН СКАНДАЛ: Колеге тенисери не могу да верују да се овако понашао! (ВИДЕО)