НАСПРАМ СМРТИ НЕМА НАЦИОНАЛНОСТИ: Одмах су уследила саучешћа највиших италијанских званичника
СТРАШНИ масакр у Москви пратили су и италијански медији са ванредним вестима, саопштењима, председник Републике Италије Серђо Матарела изјавио је саучешће, премијер Ђорђа Мелони, огласио се и министар Одбране Гвидо Кросета објављујући како је америчка Амбасада у Москви 7 марта обавестила Вашингтон да „прати извештаје да екстремисти имају непосредне планове да нападну велике догађаје у Москви, укључујући и концерте“.
Фото: Unsplash/Илустрација
Итаијански председник Серђо Матарела први се огласио након терористичког напада у Москви и чврсто осудио тај окрутни напад „Окрутни терористички напад изведен у Москви позива на најчвршћу осуду, ужас и гнушање због насиља над свим невиним цивилним жртвама. Борба против тероризма свих облика мора бити заједничка обавеза целе међународне заједнице“
Италијански премијер Ђорђа Мелони „Ужас масакра невиних цивила у Москви је неприхватљив. Италијанска Влада одлучно и у потпуности осуђује овај брутални чин тероризма. Изражавам пуну солидарност са погођеним људима и породицама жртава“.
Препоручујемо
НАЈНОВИЈА ОДЛУКА АМЕРИКЕ ПОРЕМЕТИЋЕ ЕВРОПУ: Војни планови се потпуно мењају
06. 05. 2026. у 11:47
ПЕЗЕШКИЈАН УПОЗОРАВА: Иран никада неће да се покори америчким претњама и притисцима
06. 05. 2026. у 11:15
ВЕЛИКИ ПОЖАР У ПОЉСКОЈ: Погинуо пилот, изгорело више од 200 хектара шуме
06. 05. 2026. у 10:49
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Кардиохирург упозорио: Ова храна гора је за ваше здравље од пушења и скраћује вам живот"
КАРДИОВАСКУЛАРНИ хирург са више од 25 година искуства, који је и сам преживео срчани удар, издао је озбиљно упозорење о свакодневним намирницама. Истиче како је ултрапрерађена храна један од водећих узрока преурањене смрти, опаснија чак и од дувана.
05. 05. 2026. у 14:46
Коментари (0)