ДРАМА У БЕЛГИЈИ: Сакрио се у кућу, па запуцао - убио једног полицајца и ранио још двоје
ЈУТРОС око 7 часова дошло је до пуцњаве у Валонији, у Белгији, приликом које је живот изгубио један полицајац, а двоје људи је рањено.
Фото: Профимедиа/Илустрација
Полиција је примила позив да изврши претрес породичне куће рано јутрос по локалном времену.
Мушкарац се забарикадирао у кућу и покушао да се сакрије од полиције, што је довело до оружаног сукоба.
Један од полицајаца је погинуо, а двојица су повређена.
Цело подручје у предграђу Лоделинсарт је тренутно блокирано.
Белгијска полиција је на крају успела да приведе осумњиченог.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: ЛУКСУЗ НА РУСКИ НАЧИН
Препоручујемо
"НЕУСТАВАН КОРАК" Наришкин: Предаја Крима Украјини 1954 – трагична грешка Хрушчова
18. 03. 2024. у 09:12
"ГДЕ ВАМ ЈЕ КЕЈТ МИДЛТОН?" Захарова саветовала Лондон - Нађите принцезу од Велса
18. 03. 2024. у 08:54
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!
ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.
04. 11. 2025. у 12:33
Коментари (0)