ТРАМП ПОЗВАО БАЈДЕНА НА ДЕБАТУ Уперио прст у председника Америке, па додао: "Било кад, било где"

Тањуг

07. 03. 2024. у 07:20

БИВШИ амерички председник Доналд Трамп изазвао је актуелног председника САД Џозефа Бајдена на ТВ дебату, "било кад, било где".

ТРАМП ПОЗВАО БАЈДЕНА НА ДЕБАТУ Уперио прст у председника Америке, па додао: Било кад, било где

Фото АП

Највероватнији републикански кандидат за председничку номинацију је додао да позива Бајдена, наизгледнијег ривала из редова демократа на изборима у новембру 2024. године, на дебату, било када, било где, на било ком месту, преноси Би-Би-Си.

Трампов позив уследио је неколико сати након што је његова последња ривалка Ники Хејли одустала од трке за републиканског кандидата за Белу кућу.

- Важно је, за добро наше земље, да Џо Бајден и ја расправљамо о питањима која су од толиког значаја за Америку и амерички народ - написао је Трамп на својој мрежи "Truth Social".

Из Бајденовог изборног штаба нису рекли да ли ће он учествовати у дебати са Трампом, али су предложили да републикански кандидат, "ако толико очајнички жели да види председника Бајдена у ударном термину, не мора да чека" и да може да погледа вечерашње председниково обраћање Конгресу о стању нације.

Трамп је био жестоко критикован након што је одбио да учествује у ТВ дебатама са својим републиканским ривалима за номинацију ове странке за Белу кућу током овог изборног циклуса, наводи Би-Би-Си. 

Бајден и Трамп остварили су очекиване победе на страначким изборима у супер уторак и скоро је извесно да ће њих двојица, као и пре четири године, поново одмерити снаге у борби за место у Белој кући.

БОНУС ВИДЕО: КРЗНЕНИ ЧЛАН РУСКЕ АРМИЈЕ - Пас Жужик помаже противваздушној јединици руске војске

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (0)

РУСИЈА ТУГУЈЕ: Погинуо Николај Красников