ХТЕЛИ ДА ГА СПАСУ, ПА ИМ ПОСТАО КАО ЧЛАН ПОРОДИЦЕ: Оскар је крајње необичан кућни љубимац, ово се не виђа често (ФОТО)

Дејана Калинић
Дејана Калинић

19. 02. 2024. у 16:37

НЕ постоји лепша ствар него кад одлучите да удомите животињу и пружите јој љубав и негу. Међутим један белгијски пар се одличио за заиста необичног љубимца, спасили су младунче дивље свиње и усвојили га.

ХТЕЛИ ДА ГА СПАСУ, ПА ИМ ПОСТАО КАО ЧЛАН ПОРОДИЦЕ: Оскар је крајње необичан кућни љубимац, ово се не виђа често (ФОТО)

Фото: Ј. Ј. Баљак

Од тада животиња ужива у њиховом дому, а у међувремну је поприлично нарасла.

Грегори Гио је пронашао вепра као мало прасенце током лова са својим псима и одлучио да се привремено стара о њему.

Животињу је назвао Оскар, а више од годину дана касније, вепар који сада има 80 килограма је и даље ту, на својој софи, ушушкан јастуцима и ћебетом, преноси Ројтерс.

- Нисмо планирали да га задржимо овде, већ да га спасемо и потом пустимо, али смо се везали за њега - рекла је Гиова супруга Тифани Пјер.

Оскар је одведен на фарму за обуку, али је одбио да једе и у року од недељу дана власници су позвани да га покупе.

Оскар сада има огроман апетит, чак је у стању да прождере штап за пецање, али је има хигијенске навике и увек упозорава своје власнике када треба да се олакша како би га пустили напоље, пренео је Информер.

БОНУС ВИДЕО: У ЦАРСТВУ БАМБУСА И ШАРГАРЕПЕ: Беба панда из московског ЗОО врта добила нови смештај

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Говор који је требало да „запали“ Америку: Иза кулиса обраћања Меланије Трамп

Говор који је требало да „запали“ Америку: Иза кулиса обраћања Меланије Трамп

Са места на којем су амерички председници раније објављивали ратове или примирја, Меланија Трамп послала је личну поруку да је неправедно осумњичена за неморал, бранећи се од гласина да је Епстин посредовао брачној вези

16. 04. 2026. у 16:48

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

Чешка признала да је под притиском признала лажну државу Косово