ШЕФ ЦИА СТИГАО НА ПРЕГОВОРЕ О ПОЈАСУ ГАЗЕ: У фокусу ослобађање талаца које држи Хамас
ДИРЕКТОР америчке Централне обавештајне агенције (ЦИА) Вилијам Бернс требало би да данас допутује у Каиро, на нову рунду преговора о прекиду ватре између израелске војске и припадника палестинске милитантне групе Хамас, преноси Тајмс оф Израел.

Танјуг
Преговорима посредује Катар, а тражиће се прекид ватре у замену за ослобађање талаца које Хамас држи у појасу Газе.
Како наводи израелски портал, након притисака америчке владе, и Израел ће, наводно, у Каиро послати делегацију, која укључује шефа Мосада Дејвида Барнеа и директора Шин Бета Ронена Бара.
Бернс је био део преговарачког тима САД на преговорима са представницима Хамаса прошлог месеца у Паризу.
БОНУС ВИДЕО: ОБЈАВЉЕНО КАКО СУ ПЉАЧКАЛИ ЈЕРЕМИЋ И ХАНТЕР БАЈДЕН
Препоручујемо

ОВА МАЈКА ЈЕ ПОСЕБНА: Разлог су њена деца, а ево и зашто (ВИДЕО)
ОНИ су Илија, Јована и Василије Хаџи-Пурић, полазници Центра за таленте "Никола Тесла".
10. 09. 2025. у 12:13 >> 20:43

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

КОНАЧНО УСЛИКАНА: Катарина Шишмановић нестала из јавности - видите је данас у ЦРНОМ КОРСЕТУ (ФОТО)
КАТАРИНА Шишмановић освојила је публику својом природном лепотом, шармом и спонтаношћу као водитељка емисије "Све за љубав".
16. 09. 2025. у 14:16
Коментари (0)