ШЕЋЕР СЕ ВРАЋА КУЋИ: Изгубљеног малтезера нашли после годину дана, живео у шуми (ВИДЕО)
У ПОДОЉСКУ код Москве спасен је изгубљени малтезер који је годину дана живео у шуми.
Фото: РЕН ТВ принтскрин
Како сазнаје РЕН ТВ, кућног љубимца по имену Шећер приметили су мештани СНТ „Березка“.
Пас је нестао из куће локалног становника, где је живео само један дан. Тамо је завршио након што је првобитни власник напустио животињу.
Месец и по дана волонтери су трагали за псом, али потрага није донела успех.
Испоставило се да је пас све ово време живео у близини, у шуми. Шећер је 4. фебруара, обрастао крзном и прекривен прљавштином, изашао из шипражја и легао близу капије СНТ, где су га становници видели.
- Наш пас је истрчао и почео нешто да лаје. Гледали смо, тамо је лежала мала бела квржица, почела је да лаје. Покрили смо га пешкиром, нисмо знали шта да радимо - рекла је мештанка по имену Наталија.
Касније је пас одведен у склониште за мале псе, где су га очистили и ошишали.
Шећера сада мора да прегледа ветеринар.
Препоручујемо
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ ДИРАЈТЕ НАМ ПАРАДУ!" Руси прете Кијеву моћним оружјем: "Ако испалимо 2или3, то је као нуклеарни удар"
РУСКИ председник Владимир Путин упозорио је Кијев да ће, ако украјински дронови покушају да покваре војну параду на Црвеном тргу у Москви, у знак одмазде уследити масовни ракетни удар на центар Кијева.
06. 05. 2026. у 11:53
Коментари (0)