ИМА МРТВИХ: Нови детаљи крвавог пира код Тел Авива (ВИДЕО)
ЈЕДНА особа је погинула, а више од 15 је повређено у нападу који се данас догодио недалеко од Тел Авива у граду Ранана.

Фото: Принтскрин/Икс
Полиција је ухапсила мушкарца (40) из Хеброна који се сумњичи да је избо једну жену, том приликом украо возило и кренуо у крвави пир. Он се сумњичи да је газио људе на више локација у граду, а према наводима полиције, нападач је променио чак три возила док је дивљао.
Медији наводе да је повредама подлегла жена (70), која је проглашена мртвом по доласку у болницу. Још најмање три особе су тешко повређене у нападима, а међу повређенима има и деце.
Читав град блокирала је полиција.
Полиција је саопштила да је ухапсила и рођака осумњиченог, пренео је Телеграф.
БОНУС ВИДЕО: "ЈЕДИНО МЕСТО ГДЕ СЕ МОЖЕМО ОПУСТИТИ": Породице у Гази предах од рата траже на морској обали
Препоручујемо

УЖАС КОД ТЕЛ АВИВА: Напад аутомобилом и ножем, десетине људи повређено, хитно се огласила полиција
15. 01. 2024. у 13:26 >> 13:44

ХАМАС ОБЈАВИО ВИДЕО-СНИМАК СА ТАОЦИМА: Киднаповани из Газе позивају на прекид офанзиве
14. 01. 2024. у 23:43

ИДФ ЛИКВИДИРАО 9.000 ХАМАСОВАЦА: Убијени и команданти бригада и батаљона (ВИДЕО)
14. 01. 2024. у 20:49

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

БЛОКИРАО ПРОМЕТНУ УЛИЦУ: Кад су видели ко је за воланом, нико није смео ни да приђе! (ВИДЕО)
НЕОДГОВОРНИ возач "хонде" блокирао је недавно улицу испред мумбајског тржног центра Локхандвала, међутим када су остали возачи пришли да га питају га како се то понаша и затраже од њега да склони возило, уследио је прави шок.
31. 07. 2025. у 17:34
Коментари (1)