РАСПИСАНА МЕЂУНАРОДНА ПОТЕРНИЦА ЗА ПАЛЧОМ: Огласио се МУП Северне Македоније о главном осумњиченом за убиства Вање и Панче
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова Северне Македоније саопштило је вечерас да је расписана међународна потерница за Љупчом Палевским, који је првоосумњичени за убиство 14-годишње Вање Ђорчевске из Скопља и 74-годишњег берберина из Велеса, Панча Жежовског.

Фото: Принтскрин
- Љупчо Палевски рођен 12.12.1964 у Скопљу се тражи по међународној потерници због истраге кривичних дела „отмица“ и „убиство“ по издатом налогу КСВ КО број 3047/23 Основног јавног тужилаштва Скопље - наводи се на званичном сајту.
Палевски је тренутно у бекству у иностранству и није доступан македонским органима за спровођење закона.
(Талма)
БОНУС ВИДЕО: ОТАЦ ПРОНАШАО ТЕЛА СИНА И СНАЈЕ: „Дозивао сам "Игоре", није реаговао – већ су били мртви“
Препоручујемо

БАЛКАН НА НОГАМА: Огласила се бугарска полиција о осумњиченом за убиство мале Вање
04. 12. 2023. у 15:46

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)