КРАЈ ЈЕЗИВЕ ИСТРАГЕ У ЛОС АНЂЕЛЕСУ: Ухапшен мушкарац који се сумњичи да је серијски убица бескућника

Тањуг

03. 12. 2023. у 17:11

АМЕРИЧКА полиција ухапсила је осумњиченог серијског убицу за кога се верује да је убио тројицу бескућника на улицама Лос Анђелеса.

КРАЈ ЈЕЗИВЕ ИСТРАГЕ У ЛОС АНЂЕЛЕСУ: Ухапшен мушкарац који се сумњичи да је серијски убица бескућника

Foto: Printskrin/ Youtube/ KING 5 Seattle

Инспектори су дошли до овог закључка у време док је осумњичени био у притвору за четврто убиство, које није повезано са преостала три.

Осумњичени (33)  је наводно пуцао у три мушкарца док су спавали на улици, као и у четвртог мушкарца, који није био бескућник, пренео је Њујорк пост.

Све жртве убио је у временском периоду од четири дана, додала је полиција.
Градски званичници апеловали су претходно на бескућнике да буду на додатном опрезу због убице који вреба људе без дома.

- Пре 24 часа, објавили смо да је убица на слободи. Сада је у притвору - рекла је градоначелница Лос Анђелеса Керен Бас.

Убица је ухваћен због неуспешне пљачке у дому мушкарца (42), оца двоје деце, кога је убио.

 

БОНУС ВИДЕО: УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМЦИ ИЗ ПОЈАСА ГАЗЕ - Припадници Хамаса хватају таоце на граници са Израелом

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО Захарова упутила мистериозну поруку Западу

"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".

01. 11. 2025. у 19:52

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Коментари (0)

РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Добила вест коју нико није очекивао