ОПТУЖНИЦА ПРОТИВ БАЈДЕНА: Тужиоци ће тражити подизање оптужног акта против сина америчког председника до 29. септембра
АМЕРИЧКИ тужиоци навели су данас у судском поднеску да ће тражити подизање оптужнице против сина председника САД Џозефа Бајдена, Хантера, до 29. септембра у случају о утаји пореза и илегалног поседовања ватреног оружја.

Фото: АП
Хантер Бајден је у судским поднесцима навео да су тужиоци одустали од споразума о признању кривице који би разрешио оптужбе, пренео је Ројтерс.
У јулу је амерички окружни судија Мерилен Норејка одбила предложени споразум о признању кривице, из забринутости у погледу његове законитости и опсега имунитета који је понуђен Хантеру Бајдену.
Према том предложеном аранжману, Хантер Бајден би се изјаснио кривим за неплаћање пореза на приход од 1,5 милиона долара између 2017. и 2018. године и постигао посебан споразум за илегално поседовање оружја док је користио дрогу, што је кривично дело, наводи британска агенција.
БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА: Високопрецизна снајперска пушка Астарта представљена на форуму Армија-2023
Препоручујемо


ГДЕ СУ ВАНЗЕМАЉЦИ? Америчка влада објавила карту највећих НЛО жаришта у свету
06. 09. 2023. у 21:53

КИНЕСКА АМБАСАДА У САД: Кинеско-амерички економски односи пролазе кроз тежак период
06. 09. 2023. у 00:11

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)