СУД У ВАШИНГТОНУ ОДЛУЧИО ДА НЕ УХАПСИ ТРАМПА: Бивши председник се изјаснио – није крив
СУД у Вашингтону одлучио је да не хапси бившег председника САД Доналда Трампа у случају мешања у изборе 2020. и упада на Капитол.

Фото Танјуг/АП
Трамп је раније стигао на судско рочиште у Вашингтону у случају напада на Капитол 2021. године.
У оквиру процеса изјаснио се да није крив.
Трампова кампања је те наводе назвала покушајем америчког председника Џоа Бајдена да се умеша у изборе 2024. године.
Препоручујемо

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)