НОВИ СКАНДАЛ ПОТРЕСАО ШВЕДСКУ: Демострант хтео да спали повељу НАТО пакта у Хелсингборгу
ОКО 200 људи дошло је на акцију паљења повеље НАТО-а у шведском Хелсингборгу у среду увече, догађај је прошао без инцидената, пише лист Афтонбладет.

FOTO: EPA
Лист је раније објавио да 29-годишњи активиста намерава да спали повељу НАТО-а у Хелсингборгу, протестујући због уласка краљевине у алијансу, док је раније желео да спали Куран, али се предомислио.
- Човек, који је имао полицијску дозволу, изјавио је пред око 200 гледалаца да је противник НАТО-а. Санкционисани скуп је завршен без нереда - наводи се у извештају, пренела је РИА.
БОНУС ВИДЕО: НЕМАЧКА - Интензивне врућине праћене ураганском олујом погодиле су јужни регион
Препоручујемо

БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!
ОДНОСИ између Мађарске и Хрватске додатно су се заоштрили након што је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто оптужио Загреб за ратно профитерство. Хрватски државни врх је у петак оштро одбацио оптужбе, а премијер Андреј Пленковић узвратио је назвавши Сијарта "изузетно безобразним".
27. 09. 2025. у 12:25

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

МИХИНА УДОВИЦА - ПРОВОЦИРА: Кожа, црна чипка и тетоважа змије (ФОТО)
АРИЈАНА Михајловић огласила се на Инстаграму, а о њеној објави сви причају.
27. 09. 2025. у 15:39
Коментари (0)