ЗЕЛЕНСКИ ДОПУТОВАО У ТУРСКУ: Москва прати разултате састанка са Ердоганом
07. 07. 2023. у 19:40
УКРАЈИНСКИ председник Владимир Зеленски допутовао је у Турску на разговор са турским лидером Реџепом Тајипом Ердоганом.
Повезане вести

"НЕМА ГУБИТНИКА У МИРОВНОМ СПОРАЗУМУ" Ердоган на необичан начин позива на крај рата у Украјини
ПРЕДСЕДНИК Турске Реџеп Тајип Ердоган изјавио је да сукоб у Украјини већ треба да се заврши.
18. 02. 2025. у 16:44

ЗЕЛЕНСКИ СТИГАО У ТУРСКУ СА СУПРУГОМ: Сутра састанак са Ердоганом
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски и његова супруга Олена допутовали су вечерас у званичну посету Турској.
17. 02. 2025. у 23:13

СУТРА СЕ САСТАЈУ ЗЕЛЕНСКИ И ЕРДОГАН: О чему ће разговарати председници Турске и Украјине?
ТУРСКИ председник Реџеп Тајип Ердоган и украјински лидер Владимир Зеленски састаће се у Турској у уторак, 18. фебруара.
17. 02. 2025. у 16:00
Најновије из рубрике

уживоРАТ У УКРАЈИНИ Грми фронт код Покровска, ВСУ покушава контранападе; ВСУ има успеха код Купјанска; Котао код Торецка за ВСУ (МАПА/ВИДЕО)
РАТ у Украјини – 1.164. дан.
02. 05. 2025. у 07:11 >> 02:26

МАСОВНИ НАПАДИ ИЗРАЕЛА НА СИРИЈУ: Удари по џихадистима у Дамаску и Хами, Турска дигла авијацију (ВИДЕО)
ИЗРАЕЛ је покренуо масовне нападе на војне мете у Дамаску и другим деловима Сирије, а Турска је подигла борбене авионе.
03. 05. 2025. у 00:22

АМЕРИКА ЋЕ ИЗГУБИТИ ТРГОВИНСКИ РАТ ОД КИНЕ "Фајненшел тајмс": Непоуздане САД одбацују средства која јој требају
ТРАМПОВЕ "реципрочне" царине, замишљене као "дан ослобођења" САД, претвориле су се у трговински рат са Кином који Америка не може да добије.
03. 05. 2025. у 00:11

ПРЕМИЈЕР ОТКРИО: Кијев пристао на споразум иако није испоштован њихов кључни услов
СПОРАЗУМ о оснивању заједничког инвестиционог фонда за обнову Украјине, који се реализује у сарадњи са Сједињеним Америчким Државама, не садржи формалне безбедносне гаранције, али се свака нова серија војне помоћи од САД рачуна као капитални удео у тај фонд, изјавио је украјински премијер Денис Шмигаљ.
02. 05. 2025. у 23:45

ЗАКУПЉИВАЛИ СТАДИОНЕ ЗА ЖУРКЕ Маск: Од када смо увели правило рачун па новац, сада нико више не тражи финансије
ШЕФ америчког Департмана за ефикасност јавне управе (ДОГЕ) Илон Маск изјавио је да су амерички државни службеници трошили новац из буџета на изнајмљивање луксузних хотела и стадиона за журке.
02. 05. 2025. у 23:22
Коментари (0)