"ЗАДАЛИ СМО РУСИМА ГРОМОГЛАСАН УДАРАЦ" Украјина: Уништено складиште муниције у Херсону (ВИДЕО)

Танјуг

18. 06. 2023. у 13:13

УКРАЈИНСКЕ снаге тврде да су уништиле значајно руско складиште муниције у близини луке коју су окупирале руске снаге надомак града Хеническ у Херсонској области, на југу, изјавио је данас Сергеј Брачук, портпарол војне управе Одесе.

ЗАДАЛИ СМО РУСИМА ГРОМОГЛАСАН УДАРАЦ Украјина: Уништено складиште муниције у Херсону (ВИДЕО)

Фото: Принтсцрееен/Твитер/@bayraktar_1love

- Наше оружане снаге су јутрос задале снажан, и громогласан ударац непријатељу у селу Рикове, округ Хеническ, на привремено окупираној територији Херсонске области - рекао је Брачук у својој јутарњој видео поруци, преноси Ројтерс.

Он је објавио да је погођено и уништено "веома значајно складиште муниције", али Ројтерс није могао да провери ову информацију из независних извора.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ЖЕСТОКО ПРЕТИО ИРАНУ, ПОМЕНУО И СРБИЈУ: Амерички председник оборио рекорд, говорио скоро два сата пред Конгресом

ТРАМП ЖЕСТОКО ПРЕТИО ИРАНУ, ПОМЕНУО И СРБИЈУ: Амерички председник оборио рекорд, говорио скоро два сата пред Конгресом

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поставио је рекорд у најдужем говору о стању нације, који је трајао један сат и 50 минута, надмашивши рекорд који је Бил Клинтон поставио током свог последњег обраћања 2000. године.

25. 02. 2026. у 07:31

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (2)

ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на Бернабеу