ТРАГЕДИЈА У НЕМАЧКОЈ: У пожару у склоништу за избеглице погинула једна особа, осам повређено

Тањуг

04. 06. 2023. у 14:15

У ПОЖАРУ у склоништу за избеглице у источној Немачкој погинула је једна особа, а повређено најмање осам, саопштила је локална полиција.

ТРАГЕДИЈА У НЕМАЧКОЈ: У пожару у склоништу за избеглице погинула једна особа, осам повређено

Фото: ЕПА

Полиција немачке покрајине Тирингије саопштила је да је пожар избио око 5 сати ујутру у објекту у граду Аполда и да је једна особа преминула.

Склониште, у којем је било 300 људи, евакуисано је, а становници су пребачени у други избеглички центар у оближњем Хермсдорфу, рекао је портпарол локалне владе немачкој новинској агенцији дпа.

Полиција је ​​саопштила да је у току увиђај ради утврђивања узрока пожара.
 

БОНУС ВИДЕО: СТИЖЕ ЕЛЕКТРИЧНИ "МОСКВИЧ" - Почела производња на траци некадашње фабрике Реноа у Москви

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: Ово је неприхватиљво и невиђено брутално

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"

ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".

19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

УМРО ВЕЛИКИ ГЛУМАЦ Петровци: Албанци ме звали српски шпијун, а кад треба - патриота! Знам шта сам - никад ме нико није купио

УМРО ВЕЛИКИ ГЛУМАЦ Петровци: "Албанци ме звали 'српски шпијун', а кад треба - 'патриота'! Знам шта сам - никад ме нико није купио"

ГЛУМАЦ и професор глуме Енвер Петровци преминуо је данас у 72. години, а једну од последњих улога одиграо је између осталог у филму "Руски конзул", серији "Клан", "Јужном ветру", "Сенкама над Балканом", "Бољем животу"...

22. 09. 2025. у 16:07

Коментари (0)

РУСКА ЕЛИТА СТИЖЕ У БЕОГРАД! Путинова десна рука: Долазимо због ваше религије!