ПРАВИМО ВЕЛИКО НАРОДНО САБРАЊЕ: Вучевић позвао људе да сутра дођу на скуп у Београд
26. 06. 2026. у 09:12
26. 06. 2026. у 09:12
26. 06. 2026. у 07:56
26. 06. 2026. у 07:43
25. 06. 2026. у 17:01
26. 06. 2026. у 09:34
26. 06. 2026. у 08:20
26. 06. 2026. у 08:08
26. 06. 2026. у 06:20 >> 06:20
Mama
10.05.2023. 23:32
Poljaci hoce rat. Nista nisu naucili. Lose im se pise.
Vidoje
11.05.2023. 11:10
Ко памети нема, оружје му неће помоћи !
buki
13.05.2023. 17:22
Poljaci ne znaju da žive normalno i samostalno. Čim su sa njih sjahali Rusi, oni su grbaču ponudili Amerima, koji su to naravno oberučke prihvatili. Poklonili im oružje, a zašto? Zato što ih vole i brinu za njih, ili zato što su Poljaci idealno topovsko meso za nastavak borbe protiv Rusa? Kao i Ukrajinci, mogli su svojom neutralnošću da uživaju i koriste obe svetske sile, ali glupi, osioni i korumpirani političari im to nisu dozvolili. Šteta...