"РУСИЈА И КИНА - РАМЕ УЗ РАМЕ" Откривено шта је Шангфу рекао Путину у Москви

Novosti online

16. 04. 2023. у 19:56

КИНА је спремна да настави сарадњу са Русијом зарад просперитета целог света, изјавио је кинески министар одбране Ли Шангфу током разговора са руским председником Владимиром Путином.

РУСИЈА И КИНА - РАМЕ УЗ РАМЕ Откривено шта је Шангфу рекао Путину у Москви

Фото: Профимедиа

- Стојимо раме уз раме и радимо на побољшању благостања наших народа. Ваља узети у обзир да је економски опоравак веома спор. Свету је потребан, мирни односи међу земљама су веома потребни... Сарадња ( са Русијом) се развија на свим нивоима и такву сарадњу ћемо наставити за развој и просперитет целог света - рекао је Шанфу Путину.

Подсећамо, председник Русије Владимир Путин одржао је радни састанак са кинеским државним саветником и министром одбране Ли Шангфуом.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (1)

СПЕКТАКЛ У РУСИЈИ: Читава држава ће помно пратити дешавања у Санкт Петерсбургу