ТУРСКА НЕ ЖЕЛИ ОДУСТАТИ ОД СВОЈИХ ПЛАНОВА: Анкара и даље жели бити посредник у преговорима Русије и Украјине

Срна

09. 03. 2023. у 09:38

ТУРСКА је понудила да посредује у сусрету руског председника Владимира Путина и украјинског председника Владимира Зеленског, али још није разговарано о конкретним датумима и месту, рекао је извор у Анкари "Спутњику".

ТУРСКА НЕ ЖЕЛИ ОДУСТАТИ ОД СВОЈИХ ПЛАНОВА: Анкара и даље жели бити посредник у преговорима Русије и Украјине

Фото: Танјуг

- Стално изражавамо нашу спремност да пружимо платформу и све што је потребно за преговоре на високом нивоу између лидера Русије и Украјине. То је више пута у преговорима са оба лидера изјавио турски председник Реџеп Тајип Ердоган, али нема говора о конкретним датумима и месту - рекао је извор, преноси РИА.

Извор наводи да ће Ердоган наставити напоре за постизање прекида ватре у зони сукоба, те додаје да су телефонски разговори са Москвом и Кијевом на дневном реду у оквиру спољне политике.

БОНУС ВИДЕО: РУСКИ ЛОВЦИ-БОМБАРДЕРИ ПОНОВО НА ЗАДАЦИМА: Снимци борбених активности посада у авионима Су-25

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

Коментари (0)

ИЗРАЕЛ У ШОКУ! Овоме се није надао...