„ТО ЈЕ ФАШИЗАМ“: Европосланик из Бугарске негодовао због оних који позивају да се не помаже Сирији

ЕВРОПОСЛАНИК из Бугарске Иво Христов осудио је своје пријатеље с друштвених мрежа који се противе помоћи Сирији, погођеној последицама земљотреса. Политичар каже да је видео „наручену салву таквих статуса“ на друштвеним мрежама.

„ТО ЈЕ ФАШИЗАМ“: Европосланик из Бугарске негодовао због оних који позивају да се не помаже Сирији

Фото: Профимедиа/Илустрација

 - Међу мојим пријатељимасу људи који су толико добронамерни да стављају себи најразличитије заставе, али се противе било каквој помоћи Сирији, којој је она потребна највише. Они чак наводе аргументе због чега то не треба радити. То је фашизам. Организовани, идејни, политички заснован, немилосрдан и методичан - написао је Христов на својим друштвеним мрежама.

Бугарски огранак Уницега је раније објавио да се прикупља хуманитарна помоћ за Турску и Сирију, које су погођене разорним земљотреом, а житељи Бугарске доносе хуманитарну помоћ и у Амбасаду Сирије у Софији.

БОНУС ВИДЕО:

ТО МОГУ САМО ЖЕНЕ: Видите како су сестрице штитиле инкубаторе док је земљотрес разарао Турску

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.

16. 07. 2026. у 14:34

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.

16. 07. 2026. у 19:15

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ВЕШТИНА МЛАДИХ:  Указивање на значај оспособљавања младих за запошљавање, достојанствен рад и предузетништво