"НАТО ТРЕБА ДА БУДЕ НА ОПРЕЗУ": Столтенберг забринут - Балони су део шире шеме

Срна

13. 02. 2023. у 14:52

НЕДАВНИ инциденти са балонима који су оборени у САД и за које се сумња да их је користила Кина у шпијунске сврхе, чине део шеме која указује на потребу да НАТО буде на опрезу, рекао је генерални секретар Алијансе Јенс Столтенберг.

НАТО ТРЕБА ДА БУДЕ НА ОПРЕЗУ: Столтенберг забринут - Балони су део шире шеме

Фото: Твитер/@BabakTaghvaee1/@disclosetv

- Оно што смо видели изнад САД је део шеме по којој Кина, а и Русија, повећавају шпијунске активности усмерене ка савезницима из НАТО-а - нагласио је Столтенберг.

Пентагон је јуче саопштио да су амерички борбени авиони оборили осмоугаони предмет изнад језера Хјурон.

То је био четврти летећи објекат који је оборен изнад Северне Америке за мање од седам дана, преноси Ројтерс.

Кинеско Министарство спољних послова саопштило је да немају податке о последња три летећа објекта оборена изнад САД.

БОНУС ВИДЕО: ГДЕ СЕ ТРЕСЕ НАЈВИШЕ: Ово су највећи забележени потреси

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном

У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".

28. 09. 2025. у 08:33

Коментари (2)

БРУТАЛНО! Хрват прегажен за три минута (ВИДЕО)