"УДАР КОЈИ ЋЕ СЕ СИГУРНО ДОГОДИТИ, ТО ЋЕ БИТИ ЦРВЕНА ЛИНИЈА" Хоће ли Путин дозволити да дође до тога?
БИВШИ заменик министра спољних послова Русије Андреј Федоров, у емисији на руском каналу НТВ предвидео је да ће се украјински напад на Москву сигурно догодити.
Фото Д. Дозет
Саветник министра унутрашњих послова Украјине Антон Герашченко објавио је видео-клип Федорових порука.
У емисији се разговарало о потенцијалној испоруци западних борбених авиона украјинској војсци. Један од учесника расправе је упитао Федорова би ли такво оружје представљало прелазак "црвене линије" који би навео руског председника Владимира Путина на додатну ескалацију сукоба.
Овај бивши саветник руског премијера и руског потпредседника је одговорио да слање авиона Украјинцима није једна од руских црвених линија. Затим је навео што би била црвена линија за Путина, а то је удар на командне центре у Москви, нагласио је Федоров.
Упитали су га мисли ли на "покушај удара".
- Удар, не покушај. Удар који ће се сигурно догодити, то ће бити црвена линија - објаснио је Федоров.
Украјински председник Володимир Зеленски затражио је од Запада да пошаље пројектиле дугог домета и борбене авионе након што су се Сједињене Америчке Државе и Немачка договориле испоручити тенкове како би помогле у одбијању руске инвазије.
БОНУС ВИДЕО: НЕЋЕМО ЗАБОРАВИТИ, НЕЋЕМО ОПРОСТИТИ - Порука на амбасади САД у Москви
(Klix.ba)
Препоручујемо
РАТ У УКРАЈИНИ: Америка шаље ракете већег домета за ударе на Крим; Зеленски - ВСУ неће предати Бахмут (МАПА/ФОТО/ВИДЕО)
03. 02. 2023. у 07:05 >> 02:17
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (1)