ПОРОДИЧНА ТРАГЕДИЈА У ИТАЛИЈИ: Супруг на Божић убио жену, задао јој 12 убода ножем након свађе
МАРИЈА Аматузо (29) убијена је на Божић када јој је, како се сумња, супруг Ернесто Фавара (63) задао 12 убода ножем након свађе.
Фото: ЕПА
Злочин се догодио у њиховом породичном дому у италијанском селу Маринела ди Селинунте. Пар, који је био у вези пет година, наводно је одраније био познат полицији, која је неколико пута морала да интервенише због свађа.
Италијански медији пишу да су и Марија и Ернесто имали бракове иза себе, а заједно су у том малом италијанском месту имали продавницу морских плодова. Ернесто је био рибар, а Марија је у село дошла из Палерма након развода. Обоје из претходних бракова имају по двоје деце, али Марија своју децу није довела у село.
Удовац Ернесто оженио се младом Маријом пре четири године и убрзо су добили близанце. Медији пишу да су њихова заједничка деца својевремено била измештена из породице.
Наводно је јуче дошло до стравичне свађе када је Марија поменула развод. Ернесто је тада узео нож и својој супрузи задао смртоносне повреде.
Полиција је дошла на позив забринутих мештана, а када су упали у кућу, Ернесто је у кући и даље држао нож којим је пресудио Марији.
Њему је одређен притвор.
(Телеграф.рс)
БОНУС ВИДЕО: "НОВОСТИ" НА МЕСТУ ПУЦЊАВЕ У ЗУБИНОМ ПОТОКУ: Рафалном паљбом по српској барикади
Препоручујемо
ПРЕМИНУО ФРАНКО ФРАТИНИ: Некадашњи италијански шеф дипломатије умро у 66. години
25. 12. 2022. у 00:17
"МАЛТРЕТИРАО МЕ ГОДИНАМА..." Шокантни наводи Српкиње која је умало убила супруга у Трсту
13. 12. 2022. у 12:37
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)