РУСКА ФЛОТА ИСПЛОВИЛА У БАЛТИЧКО МОРЕ: Ратни бродови на вежбама, спремни да одбију непријатељски напад
МАЛИ руски ракетни бродови су током вежби извели артиљеријско гађање на морске и копнене циљеве у Балтичком мору, саопштила је прес служба Балтичке флоте.

Фото: ЕПА
- Током обуке су мали ракетни бродови Балтичке флоте "Пасат", "Ливењ" и "Одинцово" и ракетни чамци "Чувашија" и "Димитровград" на полигонима у Балтичком мору, успешно извршили артиљеријска гађања имитирајући ратне бродове условног противника - рекли су у прес служби.
Посаде бродова и чамаца су извршиле појединачна и истовремена практична гађања из бродских артиљеријских комплекса АК-630, АК-176, А-190 по морским и симулираним копненим циљевима.
Према подацима прес службе, током артиљеријских вежби су испоштоване све норме и захтеви за осигурање безбедности.
(Спутњик)
Препоручујемо

РАТ У УКРАЈИНИ: Гранатирана болница у Доњецку, хитно се огласио Пушилин (ФОТО/ВИДЕО)
18. 12. 2022. у 07:45 >> 00:52

АПОКАЛИПТИЧНА СЦЕНА У РУСИЈИ: Велики пожар на нафтном пољу, ватра шикља у небо (ВИДЕО)
18. 12. 2022. у 21:14

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"
ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".
19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ПРЕМИНУЛА БАКА ЦАНА: У њеној кући снимана је чувена серија "Село гори, а баба се чешља"
Серија "Село гори, а баба се чешља" редитеља Радоша Бајића освојила је срца читаве Србије, и уз њу су одрасле многе генерације.
23. 09. 2025. у 08:36
Коментари (0)