ТРАМПУ ВРАЋЕНИ ЗАПЛЕЊЕНИ ПАСОШИ: Претражено и његово имање на Флориди

16. 08. 2022. у 11:24

ПАСОШИ бившег америчког председника Доналда Трампа, заплењени током прошлонедељног претреса ФБИ у његовом дому на Флориди, су враћени , саопштио је званичник Министарства правде за Ен-Би-Си њуз.

ТРАМПУ ВРАЋЕНИ ЗАПЛЕЊЕНИ ПАСОШИ: Претражено и његово имање на Флориди

Фото АП

ФБИ је признао да је запленио пасоше истог дана када је Трамп на друштвеној мрежи Трутх Социал, која је у власништву његове компаније, саопштио да су их узели агенти који су извршили претрес 8. августа, преноси америчка телевизија.

- Током рације ФБИ на Мар-а-Лаго, они су украли моја три пасоша (један је истекао) заједно са свим другим стварима- написао је Трамп на налогу на својој друштвеној мрежи.

Званичник Министарства правде рекао је у понедељак да су Трампови пасоши враћени.

- Сазнали смо да су агенти запленили три пасоша председника Трампа, два су му истекла, а један је његов активни дипломатски пасош и да су стављени на располагање за преузимање у понедељак- саопштио је представник министарства.

Амерички медији наводе да су пасоши сада враћени.

Агенти ФБИ-а претражили су његово имање Мар-а-Лаго на Флориди како би открили да ли је Трамп непрописно поступао с владином документацијом када је напустио функцију.

Био је то први пут да је дом бившег предсједника претресен у оквиру криминалистичке истраге.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ИМА ПРЕДЛОГ ЗА КРАЈ РАТА, ПОДРЖАВА ГА И АМЕРИКА! Огласио се Лукашенко после састанка са руским председником

ПУТИН ИМА ПРЕДЛОГ ЗА КРАЈ РАТА, ПОДРЖАВА ГА И АМЕРИКА! Огласио се Лукашенко после састанка са руским председником

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је после данашњег састанка са руским лидером Владимиром Путином у Москви да ће Кремљ ускоро изаћи са „врло добрим предлогом“ за окончање рата у Украјини, који, како тврди, у великој мери подржавају и Сједињене Државе.

26. 09. 2025. у 20:19

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране

РУСКИ дронови гађали су у четвртак, 25. септембра, кључну инфраструктуру у градовима Чернигов и Нижин на северу Украјине, оставивши десетине хиљада становника без струје и воде.

25. 09. 2025. у 16:56

Коментари (0)

ЗА ЦЕНЗУРУ! Дакота у провидној чипки - без грудњака и гаћица