РАТ У УКРАЈИНИ: Украјинска војска покушала да пробије линију одбране у Херсонској области (ФОТО/ВИДЕО)
29. 05. 2022. у 07:33 >> 00:53
СПЕЦИЈАЛНА операција руске војске у Украјини данас је ушла у 95. дан. Председник Русије Владимир Путин разговарао је јуче телефоном са немачким канцеларом Олафом Шолцом и председником Француске Емануелом Макроном. Путин их је обавестио да је руска страна отворена за обнову дијалога са Кијевом. Руси су јуче успешно тестирали хиперсоничну крстарећу ракету Циркон на удаљености од око 1.000 километара. Ракета је испаљена из Баренцовог мора и погодила је мету у Белом мору.
E Zelenski... Da li ti slusas sebe šta pričaš.... Otvori te okice,vreme je.
Zelenski je u pravu kad tvrdi da je oslobodjnje Ukrainse svakim danom sve blize , da oslobodjenje od fasizma i od njega.
@milan lala - Pa ovaj zelenski fenomenalno manipuliše zapadom, nebih se iznenadio da zatraži atomsko oružje, umesto da razgovara sa rusima. H
@Đole - Đole, mislim da je obrnuto - da Zapad fenomenalno manipuliše Zelenskim, jer Zapad (SAD) i vodi rat protiv Rusije, samo koristi ukrajinsku živu silu. Ako Ukrajina i dobije atomsko oružje, to neće biti zato što ga je Zelenski tražio, nego zato što su Ameri to odlučili.
Ovo sto Zelenski prica nemoze da prodje ni u obdanistu.
Covek je u nekoj drugoj galaksiji ocigledno
TAKO TI JE KAD GLUMCU DRUGI REZIRAJU, tad se ne misli svojom glavom.
Baš je Rogozin dao dobru ideju. Ono što zapad radi, ne bi ni pijan radio❗ Nudi im da se bar napiju po povoljnim cenama, kako bi se brukali za manje pare?
Ovaj zelenski me podseca na hitlera u poslednjim danima. Kada prica da ce nijhove trupe doci i zadati smrtonosan udarac boljsevicima. A Rusi vec usli u Berlin. Tako i ovaj jadnicak ne zna gde udara izgubio toliku teritoriju i svakim danom jos gubi. A on kao hitler prica i masta zapad mu okrenuo ledja. Koristili ih kao topovsko meso , da se sloveni ubijaju. Malo slali placenike da opipaju teren da vide kako ce im biti protiv rusa. I sada ovog pustili niz vodu.
Повезане вести

РАТ У УКРАЈИНИ: Јасан одговор Москве на предлог Кијева
РАТ у Украјини – 1.242. дан.
19. 07. 2025. у 07:14 >> 22:18

РАТ У УКРАЈИНИ Руска офанзива, ВСУ се повлачи или остаје у котлу; Битка код Тјотконог: „Бригада је дошла, а бригаде нема!“ (МАПА/ВИДЕО)
Рат у Украјини – 1.240. дан.
17. 07. 2025. у 07:12 >> 02:01

РАТ У УКРАЈИНИ: Прети котао и пад Покровска и Мирнограда; Офанзива у Запорожју; "Мађар": Биће и 1000 герања у нападу (МАПА/ВИДЕО)
Рат у Украјини – 1.226. дан
04. 07. 2025. у 07:25 >> 02:58

РАТ У УКРАЈИНИ: Русија бомбардовала центар Харкова - Камиони-хладњаче с телима украјинских војника на граници
Рат у Украјини – 1.200. дан.
07. 06. 2025. у 07:10 >> 00:57

РАТ У УКРАЈИНИ: "Музичари" стижу, Кијев се тресе; Контранапади и напади се смењују код Покровска; Руси напредују код Торецка (МАПА/ВИДЕО)
Рат у Украјини – 1.199. дан.
06. 06. 2025. у 07:16 >> 02:47
Најновије из рубрике

ТРАМП ПОТПАЉУЈЕ ЦАРИНСКИ РАТ: БРИКС му враћа тамо где највише боли
ПРЕДСЕДНИК Бразила Лула да Силва намерава да сазове лидере земаља БРИКС-а ради израде заједничког одговора на Трампове царине, написао је Пушков на Телеграму.
07. 08. 2025. у 10:05

ТРАМПОВЕ ЦАРИНЕ СТУПИЛЕ НА СНАГУ: Погођено више од 70 земаља
ЦАРИНЕ које је увео актуелни председник Сједињених Држава, Доналд Трамп, ступиле су данас на снагу захвативши више од 70 земаља.
07. 08. 2025. у 07:47

РУБИО НАЈАВИО: Ускоро телефонски разговор Путина и Трампа
АМЕРИЧКИ лидер Доналд Трамп би могао да одржи телефонски разговор са руским председником Владимиром Путином у наредних неколико дана.
06. 08. 2025. у 23:36

ГРАДОНАЧЕЛНИК ТЕШКО ПОВРЕЂЕН И ХОСПИТАЛИЗОВАН: Нападач га ударио тупим предметом, после инцидента хитно се огласио и председник Макрон
ГРАДОНАЧЕЛНИК француског места Вилнев-де-Марк тешко је данас повређен и хоспитализован након што га је непозната особа напала тупим предметом, пренели су француски медији.
06. 08. 2025. у 22:58

ДЕТАЉИ ПУЦЊАВЕ У АМЕРИЧКОЈ ВОЈНОЈ БАЗИ: Запослени отворио ватру, петоро повређених
НАЈМАЊЕ петоро запослених у војној бази Форт Стјуарт у америчкој савезној држави Џорџија рањено је данас у пуцњави у објекту базе, када је један од запослених отворио ватру.
06. 08. 2025. у 22:34
Коментари (9)